paravadisi.com sitesini ziyaret etmeniz veya bu herhangi bir bilgiyi kullanmanız halinde aşağıda yazan kullanım koşullarını ve gizlilik politikasını kabul etmiş olacaksınız.

paravadisi.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür konu, hizmet, kullanım koşulları ve sitede sunulan içerikleri, makaleleri önceden bir duyuruya gerek duymadan değiştirme, güncelleme, kalıcı ya da geçici olarak silme hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikler sitede yayınlanacaktır ve yayınlandığı süreden itibaren geçerlidir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçiler bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

paravadisi.com kontrolü altında olmayan başka sitelere link verebilir. paravadisi.com bu sitelerin içerdikleri diğer bağlantılardan, gizlilik ve çerez politikalarında, kullanım koşullarından sorumlu değildir.

Sitemizde sizin cihazlarına zarar gelmemesi için elimizden geldiğince tedbir almaktayız ancak yine de teknik sorunlar yaşamanız ya da bir başka sebeple cihazlarınıza virüs girmesi, herhangi bir zarara uğramanız halinde, paravadisi.com olarak sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Ziyaretçi olarak olabilecek bu zararlar için gerekli önlemleri almanızı tavsiye ediyoruz.

Site üzerinden bizimle paylaştığınız kişisel bilgiler üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. Bahsi geçen bu bilgiler; kişinin isim, soyisim, posta bilgileri gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgidir. Kişisel Bilgiler, sadece resmi makamlarca tarafından usulüne uygun talep gelmesi takdirde paylaşılabilir.

paravadisi.com tarafından ziyaretçilere herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı değiştirebilme hakkını saklı tutar.

Site içerisinde bulunan bilgiler, görseller, içerikler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılmamakla birlikte sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir başka internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Ziyaretçilerin siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini önermekteyiz.