Ethereum her ne kadar Bitcoin’in gölgesinde kalmış olsada analistlerce 2020 yılında bir hayli yükseleceği görüşündeler. Kripto para piyasası yükselmeye devam ediyor.

Kripto pazarını Bitcoin oluşturmuş olsa da BTC’den sonra ortaya çıkan kripto paraların daha fazla kazanç meydana getirdiğini görüyoruz. Son günlerde meydana gelen gelişmelerle beraber Litecoin ile beraber Ethereum’da muazzam bir yükseliş meydana geldi. Analistler son zamanlardaki grafiklere bakarak bir sonraki ralli de bu kripto paranın 800 dolar seviyelerine çıkabileceğini belirtiyor.

Kripto para piyasasındaki yükseliş her gün büyümeye devam ediyor. Her gün yeni bir kripto paranın pazara girdiği şu günlerde hızlı bir yükseliş görünmekte. Bitcoin SV’yi geçerek bir anda en değerli 7. kripto para birimi olan Litecoin bu başarısını sürdürmeye devam ediyor. Litecoin ile beraber zirvede yer alan Ethereum için ise yıl sonuna doğru 800 dolar seviyelerini görebileceği iddia ediliyor.

Ethereum İle İlgili İddialar

Ethereum Yükselişi Yıl Sonuna Kadar Devam Edecek!
Yükseliş Yıl Sonuna Kadar Devam Edecek!

En eski ve en güvenilir kripto paralardan birisi olan Litecoin oldukça uzun süredir ilk 10 arasında ter alıyor. Piyasa değerini 4 milyarın üzerine çıkaran Litecoin önümüzdeki yıllarda listenin üst sıralarını zorlayacak gibi görünüyor. Gelelim Ethereum ile ilgili gelişmelere; Son bir haftadır güzel bir yükseliş yakalamış ve yatırımcıların yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Yeni satın alımlar ve yatırımlar Ethereum’um birkaç hafta içerisinde 600 dolara ulaşacağını gösteriyor. Hatta yıl sonunda bu rakamın 800 dolara ulaşacağını belirten analistler de bulunuyor. Zira yükseliş grafiğine, yatırımlara baktığımızda bu değerlendirmelerin doğru olduğunu söyleyebiliriz.

Kripto para borsaso içerisindeki yükseliş durdurulamıyor. Bitcoin yükselişi biraz yavaş olsa da alt coinlerde tatmin edilebilir yükselişlerin olduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz haftadan itibaren analizlere baktığımızda dijital varlıkların ortalama %20 değer kazandıklarını görüyoruz. Analist raporları gözünüzü korkutmasın. Yıl sonuna kadar bu dijital paralara yatırım yapılabilecek en güvenilir limanlar olarak görülmektedir.