En düşük faizli ihtiyaç kredisi acil nakit paraya ihtiyaç duyanlar için bilinmesi gereken en önemli bilgidir. İnsanlar en düşük faizli kredi veren bankalara her zaman daha yakın olmuşlardır.

Tüketici dostu haline gelen bankalar artık her türlü ihtiyacımızda yanımızda olmaktalar. Kredi notu düşük dahi olsa bankalar ihtiyaç kredilerine genel olarak onay vermektedir. Bu yazımız içerisinde En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Ziraat Bankası bireysel müşterilerinin her zaman yanındadır. 30,000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlar için verilen bu kredide geri ödeme 60 ay vade üzerinden yapılmaktadır. Hem düşük kredi faiz oranına sahip olması hem de uzun vade sayısına sahip olmasından dolayı birçok kişi Ziraat Bankası ile çalışmak istiyor. Ödemelerin garanti altına alınabilmesi için hayat sigortasının yapıldığı bu krediye 70 yaşına kadar başvuru yapılabiliyor. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisine başta şubeler olmak üzere ATM, internet, cep şube ve çağrı merkezleri üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi

Kamuya ait bankalardan birisi olan Halkbank içerisinde birçok ihtiyaç kredisi türü bulunuyor. Eğitim masrafları kredisi, bireysel destek kredisi, hızlı kredi, mutlu emekli ihtiyaç kredisi, vefa kredisi, dost ihtiyaç kredisi, mini kredisi, kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi ve özel sektör çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi avantajlarından faydalanabilirsiniz. 60 ay vade sınırı bulunan Halkbank İhtiyaç kredisinde kredilerin aylık faiz oranı %1,07’dir. 12 ay çeken de 60 ay çekenin de kredi faiz oranı aynıdır. Başvurular internet, mobil şube, ATM üzerinden oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası 50,000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Başta tatil olmak üzere elektronik cihaz alımı için geçerli olan bu krediye başvurmak ise oldukça kolaydır. Cep telefonlarının mesajlar kısmına giren kişiler NAKIT bir boşluk T.C Kimlik Numarası bir boşluk Kredi Tutarı bir boşluk Aylık Gelirlerini yazdıktan sonra mesajı 4402’ye göndermeleri gerekmektedir. Bunun birlikte 0 850 724 0 724 telefon numarasını arayarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yukarıdaki bankaların dışında Vakıfbank, TEB, Denizbank, QNB Finansbank, Garanti BBVA bankaları üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Üstelik yukarıda da belirttiğimiz gibi şubeye gitmeye gerek yoktur. SMS ve internet bankacılığı üzerinden 1 dk içerisinde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

En düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar araştırmamızı şimdilik burada sonlandırıyoruz. İleriki günlerde yazımızı güncelleyerek bu bankların dışındaki en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankaları yazımıza eklemeye çalışacağız