Alışveriş kredisi özellikle teknolojik ürün almak isteyenler için adeta bir can simidi olmuştur. Sizin için 2020 yılında bu krediyi veren bankalar listesi hazırladık.

Teknolojik ürünlerin kredi kartı taksiti ile satılması bildiğiniz üzere yasaklanmıştır. Teknoloji şirketlerini derinden etkileyen bu durum tüketicilere de yansımıştır. Akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi teknolojik ekipmanları satın almak isteyen kişiler bu yasaktan dolayı oldukça mutsuz hale gelmişledir. Tüketicilere taksitli olarak ürün satmak isteyen teknoloji şirketleri bu durumu banka kredileri çömüşlerdir. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanan kişiler, istediği ürünleri taksitli olarak satın alabilmekteler. Bu yazımız içerisinde Alışveriş Kredisi Veren Bankalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Alışveriş Kredisi Veren Bankalar

Garanti BBVA Alışveriş Kredisi

Alışveriş Kredisi Veren Bankalar
Garanti BBVA Alışveriş Kredisi

Garanti BBVA; anlaşmalı olduğu online mağaza müşterilerine belirli limitler doğrultusunda istediği kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Alınan krediler ile sadece bilgisayar, cep telefonu ve tablet alımı gerçekleştirilebilir. Bunun dışında ürün satın almak isteyen kişiler normal ihtiyaç kredisine başvurmak zorundadır. Bu kredi için 15,000 TL’ye kadar limit tanımlayan Garanti BBVA, geri ödemeyi 60 ay vade üzerinden almaktadır. Alışveriş kredisi için tanımlanan kredi faiz oranı %2,15’dir.

ING Tekno Kredi

ING
ING Tekno Kredi

Teknosa mağazalarından taksitli ürün almak isteyen kişilere ING üzerinden tekno kredi çektirilmektedir. 500 TL ile 15,000 TL arasında verilen kredi sayesinde akıllı telefon ve diğer tüm elektronik eşya alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 60 ay vade sınırı bulunan tekno kredinin faiz oranı %2,19 ile %2,29 arasında değişmektedir. Tekno kredisi kullanmak isteyen kişiler, telefonlarının mesajlar kısmına girerek TEKNOSA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C Kimlik numaralarını yazarak mesajı 2229’a göndermeleri gerekiyor.

Fibabanka

Fibabanka
Fibabanka Alışveriş Kredisi

Ünlü teknoloji devi VATAN müşterilerine taksitli alışveriş imkanını Fibabanka üzerinden sağlıyor. iPhone başta olmak üzere tüm akıllı telefon modelleri için sağlanan alışveriş kredisinde geri ödeme 8 ay vade üzerinden sağlanıyor. Fibabanka üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler VATAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C Kimlik numaranız ile beraber mesajı 3442’ye gönderdiğinizde kredi başvurunuz alınmış olacaktır.

Denizbank Teknoloji Kredisi

Denizbank
Denizbank Teknoloji Kredisi

Dünyanın en büyük teknoloji mağaza zinciri Media Markt, ülkemizde taksitli ürün satış işlemini Denizbank üzerinden yürütmektedir. 60 ay geri ödeme vadesi bulunan bu kredi ile ürün satın almak isteyen kişiler Media Markt mağazaları içerisinde bulunan Denizbank standatları üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler.